Mapa se otevře v novém okně

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně

PRONÁJMY

PROVOZNÍ DOBA A REŽIM ŠKOLNÍHO HŘIŠTĚ PŘI 4. ZŠ PLZEŇ S MOŽNOSTÍ PRO VYUŽITÍ VEŘEJNOSTÍ

1. Vstup na školní hřiště je možný pouze za účelem sportování.
2. Pro přístup na školní hřiště použijte branku u hokejbalové haly z ulice Žlutická 2234/1a, která je otevřená po dobu provozu hokejbalové haly.
3. Provozní doba školního hřiště s možností využití veřejností v maximálním rozsahu je:
Od března do října

•  školní aktivity - od 8.00 do 16.15 hod.
  • veřejnost v pracovní dny - od 16. 15 do 21. 00 hod.
  •  v sobotu a neděli - od 9. 00 hod. do 21. 00 hod. (viz bod 2)

4. Pokud je na školním hřišti smluvní činnost, ostatní veřejnost nemá na školní hřiště přístup.
5. Sportování je možné pouze ve vhodné obuvi pro umělé povrchy (bez ocelových špuntů, šroubů).
6. Je nutné dbát na čistotu – odpadky odhazovat do připravených nádob.
7. Jakékoliv úmyslné poškození zaviněné uživatelem v areálu školního hřiště hradí uživatel. Platí též při nesprávné manipulaci se zařízením školního hřiště.
8. Zjistí-li uživatel závadu v areálu školního hřiště, je povinen ji nahlásit zodpovědným osobám v budově školy.
9. Uživatel dbá na svou bezpečnost i bezpečnost druhých.
10. Prostor školního hřiště je možno opustit až po uklizení vneseného nářadí či náčiní.
11. Zákaz manipulace s objemnými částmi vybavení sportoviště uživatelem.
12. V celém areálu školy i školního hřiště je zákaz kouření a jízdy na jízdním kole.
13. Smluvně zpoplatněný pronájem školního hřiště lze vyřídit s pověřeným pracovníkem (viz v sekci Objednávka pronájmu).
14. Bližší informace na mob. čísle 378 028 350
15. Vstup do areálu školy a na školní hřiště je na vlastní nebezpečí!