8. B - ŠKOLNÍ VÝLET (CESTA KOLEM SVĚTA)

V pondělí 24. 6. proběhl školní výlet. Navšítivili jsme expozici z dílny DEPA2015. Čekala nás výstava s prvky únikové hry odkazující na slavný román Julese Verna. Snažili jsme se objet celou planetu v šibeničním termínu, správně vyřešit všechny úkoly a získat podklad samotného Philease Fogga.

Na začátku výpravy jsme se ocitli v prostoru před kufrem. Jakmile jsme do něj vstoupili, přesunul nás časem do začátku 20. století. Ocitli jsme se v anglickém pánském klubu, kde ožil na zdi obraz Pihlease Fogga. Vyzval nás, abychom se stejně jako on kdysi vsadilli a vykonali cestu kolem světa v krátkém termínu. Než se nám podařilo objem celou planetu a správně vyřešit všechny úkoly, museli jsme se utkat s devíti prostředími jako např. Africká savana, Indiie, prales jižní Ameriky, ...). Po vyřešení a slplění všech úkolů jsme získali poklad Philease Fogga.

1 | 2 | 3 Další