5. A - SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - STŘEDA

Ve středu jsme pokračovali v našem olympijském závodění. Nejprve jsme sbírali po areálu lístečky s informacemi o olympiádě, ke kterým nás naši  ,,němí" kapitáni museli navigovat pomocí pantomimy a námi vytvořených mapek. Když jsme nasbírali všechen ,,studijní materiál", bylo třeba si informace přečíst a zapamatovat, protože po svačině soutěž pokračovala a kdo víc věděl, ten byl úspěšnější. Odpovědi jsme zapisovali na naše olympijské maskoty, kteří v případě, že někdo neznal odpověď, mohli jako jediní z družstva napovídat a poradit. Po obědě a poledním odpočinku jsme vyrazili kolem Rudolfova kamene do Horažďovic. Večer proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů dopolední soutěže - i s nástupem při olympijské hymně.

1 | 2 | 3 | 4 Další