5. A - SPORTOVNÍ SOUSTŘEDĚNÍ - 1. ČÁST

Je za námi letošní sportovní soustředění ve Střelských Hošticích. Vydařilo se nám počasí, užili jsme si spoustu her a soutěží, nikdo neonemocněl, nikdo se nezranil, nikdo nezlobil - prostě všechno vyšlo úplně parádně. Letošní program jsme měli zaměřený na olympiádu v Paříži, která už je za dveřmi. Kromě sportovních aktivit jsme získávali i informace, které se olympijských her týkají. Dozvěděli jsme se různé zajímavosti a také něco z historie a tradic této největší světové sportovní události. Na fotkách z pondělí a úterý uvidíte olympijský víceboj, který jsme tentokrát plnili právě v rámci soustředění, a také výrobu rozcestníků, které jsme si odvezli domů jako suvenýr. (Fotky nejsou ve správném pořadí, ale děti vám určitě pomohou s popisem :) - jako třeba první polévka apod. :))))

1 | 2 | 3 | 4 Další