4. ZŠ SE STÁVÁ OFICIÁLNÍM PŘÍPRAVNÝM CENTREM CAMBRIDGE ENGLISH!

Jsme moc rádi, že můžeme oznámit, že naše škola navázala spolupráci se společností Eufrat Group a stala se tak oficiálním přípravným centrem pro jazykové zkoušky Cambridge English! To znamená, že našim žákům můžeme nabídnout ještě více podpory v jejich snaze dosáhnout mistrovství v angličtině.

Příprava na zkoušky Cambridge English ve známém prostředí.

Žáci 4. ZŠ se nyní v rámci svého studia mohou nejen zdokonalovat v angličtině, ale také se s naší pomocí připravit a složit zkoušky Cambridge English přímo v naší škole. To pro ně představuje značnou výhodu, jelikož jim umožňuje skládat zkoušky v příjemném a známém prostředí, které jim snižuje stres a zvyšuje šance na dosažení co nejlepších výsledků.

Zkoušky Cambridge English

Jedná se o komplexní testy, které prověřují znalosti studentů v pěti klíčových oblastech: čtení, používání jazyka, psaní, poslech a mluvení. Tyto zkoušky jsou mezinárodně uznávané a skýtají mnoho výhod. Kromě samotné motivace, kterou v žácích podporují, jsou uznávány na některých středních školách jako bonusový bod k přijímačkám. Úrovní B1 lze dokonce v dnešní době nahradit i státní maturitu.

Jsme přesvědčeni, že se 4.ZŠ stane díky nově získanému statusu oficiálního přípravného centra Cambridge English ještě atraktivnější volbou pro všechny zájemce o studium angličtiny. Nabízíme studentům komplexní podporu na jejich cestě k dosažení jazykového mistrovství a věříme, že s naší pomocí dosáhnou vynikajících výsledků v mezinárodně uznávaných jazykových zkouškách Cambridge English.

Zkoušky a přípravné kurzy - během školního roku 2024/2025 plánujeme otevřít kurzy pro pro 4., 7. a 8. ročník.

Přihlašování do kurzů bude probíhat ve dnech - 17. 6. do 26. 6. 2024 nebo do naplnění kapacity.

Předpokládáná cena:

4. třída - příprava na zkoušku A1 Movers - 32 lekcí  á 60 min - cena při min. naplnění 8 žáky 2 950 Kč za celý školní rok. Cena zkoušky 1900 Kč. Zkouška a kurz nejsou vzájemnou podmínkou.

7. třída - příprava na zkoušku A2 Key for Schools - 32 lekcí á 75 min - cena při min. naplnění 8 žáky 3 700 Kč za celý školní rok. Cena zkoušky 3200 Kč. Zkouška a kurz nejsou vzájemnou podmínkou.

8. třída - příprava na zkoušku B1 Preliminary for Schools - 32 lekcí á 90 min - cena při min. naplnění 8 žáky 4 500 Kč za celý školní rok.  Cena zkoušky 3300 Kč. Zkouška a kurz nejsou vzájemnou podmínkou.

Další informace:

• Svůj zájem potvrďte vyplněním předběžné přihlášky - Přihláška na JZ.
  • Přihlašování bude probíhat v 1. týdnu v září 2024 přes web Eufrat Group.
  • Kurzy povedou vyučující 4. ZŠ.
  • Kurzy budou zahájeny v týdnu od 23. 9. 2024, den a hoidna budou upřesněny.