SIMONA VENKRBCOVÁ Z 5. B VYBOJOVALA 1. MÍSTO

Dne 15. 11. 2011 se žáci prvního stupně zúčastnili další meziškolní soutěže, která byla pořádaná na 22. ZŠ v Plzni pod hlavičkou  Asociace školních sportovních klubů . Jednalo se o okresní kolo ve šplhu na tyči. Soutěžilo se ve dvou kategoriích - I. kategorie žáci 1. až 3. tříd a II. kategorii tvořili žáci 4. až 5. tříd. Soutěže se účastnil vysoký počet  žáků ze všech plzeňských škol.

Vynikající úspěchu dosáhla žákyně 5. B Simona Venkrbcová, která nenašla konkurenci,  a obsadilo celkově 1. místo ve své kategorie.

Ocenění zaslouží i další naši reprezentanti, kteří bojovali ze všech sil - T. Pekárek, D. Lexa, P. Czapek, . Pechová, D. Pavlík, L. Fryčová, K. Raslová,  I. Červenková, S. Skýpalová a V. Čermák.