PŘESPOLNÍ BĚH

V úterý 25. října 2011 se žáci naší školy  zúčastnili sportovní soutěže v přespolním běhu, která se konala v areálu Borského parku. Do soutěže bylo pod vedením paních učitelek Neumannové a Soukupové  nominováno celkem 6 družstev po 6 žácích. A jak se naše družstva umístila?

Družstvo dívek kateg. 1. až 3. třídy  - 3. místo, velmi dobré individuální výkony podaly především Adéla Šimonová, Karolína Raslová.

Družstvo chlapců kateg. 1. až 3. třída -  obsadilo 1. místo, kdy vynikající výkon podal Daniel Pavlík, který doběhl ve své kategorii jako první..

Družstvo dívek kat. 4. až 5. třída -    obsadilo 4. místo, vynikající individuální výkon podala Sára Kolorosová, která doběhla na celkovém 2. místě.

Družstvo chlapců 4. až 5. třída -    obsadilo 6. místo,  chlapci zůstali se svými osobními výkony za očekáváním.

Družstvo dívek 6. až 7. třída - obsadilo 7. místo.

Družstvo chlapců 6. až 7. třída - obsadilo v silné konkurenci 2. místo.