PLAVECKÉ ZÁVODY ŠKOL

V úterý 22. 11. 2011 se 5 družstev žáků naší školy zúčastnilo plaveckých závodů. Protože nejsme "plavecká škola", neočekávali jsme žádná významná umístění. Naši žáci se ale v silné konkurenci nezratili, podali pěkné výkony a především vzorně reprezentovali školu.

Družstvo dívek - 1. až 3. třída - v složení K. Raslová, V. Tandlerová, B. Vrchná, J. Vejskalová, N. Bakešová, G. Szabó obsadilo - 4. místo. Ocenění zaslouží zejména J. Vejskalová, která byla nejmladší členkou družstva a přesto zabojovala.

Družstvo dívek 4. až 5. třída - v složení N. Sadilová, S. Venkrbcová, K. Žďárková, S. Kolorosová, K. Vlčková a N. Radová obsadilo 6. místo.

Výsledek družstva chlapců  4. až 5. tříd  v složení V. Soukup, O. Klicman, J. Löfflmann, V. Čermák a M. Galla nemohl být bohužel započten, neboť chyběl jeden člen štafety.

Družstva chlapců i dívek z 6. až 7. tříd obsadila shodně 4. místo. Školu reprezentovali: V. Čermák, D. Lukeš, D. Trapp, J. Hrubý, S. Siryk, I. Martinovský a z děvčat V. Špuláková, V. Soukupová, J. Hanzlíčková, M. Dittrichová, I. zayats, T. Jánská.

Vynikající plavecké výkony předvedl  žák Václav Čermák , který ve svých kategoriích nenašel konkurenci.

Všem reprezentantům školy děkujeme!!!