LISTOPAD A PROSINEC PATŘILY FLORBALU

Listopad a prosinec patřil florbalu. Účastnili jsme se ve všech kategoriích!

Kategorie 4 – 8. a 9. třídy

9. 11. vyrazili chlapci na oblastní kolo na 1. ZŠ, kde obsadili 3. místo a po heroickém výkonu bohužel nepostoupili.

27. 11. se naše děvčata zúčastnila okresního kola na Slavii na Borech, kde obsadila 6. místo.

Kategorie 3 – 6. a 7. třídy

2. 11. vyrazili chlapci na oblastní kolo na 1. ZŠ, kde obsadili 2. místo a postoupili do okresního finále, které se konalo 13. 11. v hale Slavia VŠ Plzeň, tam skončili 7.

3. 11. se naše děvčata zúčastnila okresního kola na Slavii na Borech, kde obsadila 7. místo.

První stupeň – Čeps Cup

24. 11. se naše holky zúčastnily okresního kola, kde braly 2. místo a postoupily do lednového krajského finále! Finále se hraje 23. 1. na Slavii na Borech.

1. 12. chlapci z prvního stupně vyhráli všechny zápasy okresního kola a z 1. místa taktéž postupují do lednového krajského finále! Finále se hraje 19. 1. na Lokomotivě.

Všem, kteří se zúčastnili a reprezentovali naši školu, patří velké poděkování! Jsme na Vás pyšní!

Zvláštní poděkování patří panu učiteli Matoušovi Hrdličkovi  - hlavnímu organizátorovi florbalových soutěží.