FLORBAL - KRAJSKÉ FINÁLE

Do krajského kola florbalové soutěže se probojovali chlapci z 1. místa a dívky z 2. místa. Krajská kola se konala ve dnech 19. 1. (chlapci) a 24. 1. 2024 (dívky).

Chlapci skončili až před branami finále krajského kola. V semifinále mocně dotahovali, ale na vítězství už nám prostě chyběl čas. V zápase o třetí místo jsme soupeře jasně přehráli. Jednalo se o soupeře, který na nájezdy prohrál druhé semifinále s pozdějším vítězem 33. základní školou. Gratulujeme postupujícímu a jsme na sebe hrdí, že patříme mezi nejlepší týmy v celém kraji.

Holky si své krajské finále nad míru užily a nebýt dvou zraněných, tak by to bylo ještě lepší. Holčičí družstva byla hodně vyrovnaná. Zápasy končily buď remízou nebo minimálním rozdílem. Z osmi účastníků holky nakonec obsadily celkové 5. místo, když ve čtvrtfinále nestačily na pozdější vítězky celého finále z Měčína. Opět chválíme všechny za vzornou reprezentaci!

Mgr. Matouš Hrdlička, učitel 4. ZŠ