AKTUÁLNÍ INFORMACE ŘEDITELKY ŠKOLY K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

Vážení rodiče, žáci školy,
při rekonstrukci střechy budovy školy došlo po vydatných deštích k zatečení vody do objektu 4. základní školy. O situaci již informoval Magistrát města Plzně na svých webových stránkách (https://www.plzen.eu/o-meste/aktuality/aktuality-z-mesta/situace-na-vytopene-4-zs-mesto-plzen-nastavilo-zhotoviteli-harmonogram-oprav-vyuka-zacne-4-zari.aspx) i mnohá média.
V současné době všichni pracují na odstraňování vzniklých škod a zprovoznění budovy školy. Přestože nepříznivé počasí situaci i nadále komplikuje, plánujeme zahájení výuky v řádném termínu dne 4. 9. 2023. Abychom mohli zajistit výuku všech tříd, je nutné po přechodnou dobu využívat pro část tříd (viz níže) náhradní výukové prostory.

Náhradní výukové prostory mimo budovu 4. ZŠ:

Třída

Náhradní umístění mimo budovu školy

3. A

3. B

3. C

4. A

4. B

4. C

5.  B

Badmintonová hala, Krašovská

5. C

Badmintonová hala, Krašovská

5. D

1. ZŠ Plzeň

Náhradní výukové prostory v rámci budovy 4. ZŠ:

Třída

Náhradní umístění v budově školy (patro/číslo učebny)

2. D

P.15

6. B

1.43

6. C

1.12

7. B

P.64

7. C

P.78

8. B

1.54

8. D

1.60

9. A

1.18

Žáci ostatních tříd zůstávají ve svých kmenových třídách. Umístění šaten je beze změn – dle označení.

Organizační pokyny pro třídy umístěné mimo budovu školy:
• žáci se budou do(z) náhradních prostor přesouvat v doprovodu třídní učitelky
• ranní odchody od budovy 4. ZŠ vždy v 7.50 hod., sraz žáků přicházejících z domova bude před hlavním vchodem 4. ZŠ
• žáky, kteří budou ráno ve školní družině, si třídní učitelka převezme od vychovatelky ŠD
• jakékoliv individuální změny v odchodech a příchodech žáků do náhradních prostor musí zákonný zástupce vždy předem řešit s třídní učitelkou
• dne 4. 9. 2023 si mohou rodiče (v případě zájmu) náhradní výukové prostory prohlédnout
• stravování a školní družina bude zajištěna v budově 4. ZŠ, kam budou žáci po skončení vyučování odvedeni

Obecné informace k zahájení školního roku najdete na: https://zs4.plzen.eu/nase-skola/aktuality-18/obecne-informace-k-zahajeni-skolniho-roku-2023-2024.aspx

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Jitka Mejcharová, řed. školy