ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU

PRÁZDNINY 2022/2023

 

Organizace školního roku 2022/2023
Vyučování začíná ve čtvrtek 1. září  2022
Podzimní prázdniny středa 26. října a čtvrtek 27. října 2022
Vánoční prázdniny pátek 23. prosince 2022 - do pondělí 2. ledna 2023
Vyučování I. pololetí 2022/2023 končí úterý 31. ledna 2023
Jednodenní pololetní prázdniny pátek  3. února 2023
Jarní prázdniny (týden) pondělí 13.  února - pátek 19. února 2023
Velikonoční prázdniny čtvrtek  6. dubna 2023
Vyučování II. pololetí 2022/2023 končí pátek  30. června 2023
Hlavní prázdniny - od  soboty 1. 7. 2023 do  čtvrtka 31. 8. 2023

 

TŘÍDNÍ AKTIVY 2022/2023

  

TŘÍDNÍ AKTIVY

ČAS A FORMA

pro I. třídy

5. 9. 2022od 16.30 hod. - prezenčně*
TA k volbě povolání10. 11. 2022od 18.00 hod. - prezenčně*
TA 1. - 9. třída10. 11. 2022od 16.30 hod. - prezenčně*
TA 1. - 9. třída13. 4.  2023od 16.30 hod. - prezenčně*
TA - pro předškoláky9. 6. 2023od 16.30 hod. - prezenčně*

* Forma třídních aktivů se může měnit s ohledem na vývoj epidemické situace.

PEDAGOGICKÉ RADY - 2022/2023

 

PEDAGOGICKÉ RADY

úterý

30. 8. 2022

středa

16. 11. 2022

středa

18. 1. 2023

středa

19. 4. 2023

středa

21. 6. 2023
dle potřebymimořádné

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ - 2023

Studium na SŠ

Termín podání přihlášek

Termín konání jednotné zkoušky

Přijímací řízení  - (zkoušky, pohovory) pokud se na škole konají

Vyhlášení výsledků přijímacího řízení

Obory vzdělávání s talentovou zkouškou

 

Do 30. 11. 2022

nekoná se

 

2. 1. až 31. 1. 2023

5. 2. - 15. 2. 2023

Konzervatoř

Do 30. 11. 2022

nekoná se

15.1. až 31. 1. 2023

5. 2. – 15. 2. 2023

 

Gymnázia se sportovní přípravou - 4 letá

Do 30. 11. 2022

 13. 4. 2023

14. 4. 2023

2. 1. - 15. 2. 2023 - talentová zkouška

výsledky TZ - do 5. 4. 2023

nejpozději do 30. 4. 2023

 

Řádné studium čtyřleté maturitní

Do 1. 3. 2023

 13. 4. 2023

14. 4. 2023

12. – 28. 4. 2023

(stanoví ředitel školy)

 

nejpozději do 28. 4. 2023

Řádné studium čtyřleté nematuritní

Do 1. 3. 2023

nekoná se 

22. 4. – 30. 4. 2023

(pokud je zkouška stanovena)

 

nejpozději do 28. 4. 2023

Řádné studium – víceletá gymnázia

Do 1. 3. 2023

17. 4. 2023

18. 4. 2023

12. – 28. 4. 2023

(stanoví ředitel školy)

 

nejpozději do

28. 4. 2023

 

PLAVECKÝ VÝCVIK - 2022- 2023

a)      základní plav. výcvik – 3. a 4. tř. – bazén 1. ZŠ

 

Pololetí

Třída

Den

Vyučovací hodina na bazénu

I. pol.

3. B

PO

10.00 – 10.45

I. pol.

3. A

PO

12.15 – 13.00

I. pol.

3. C

ČT

10.00 – 10.45

II. pol.

4. D

PO

10.00 – 10.45

II. pol.

4. B

PO

11.30 – 12.15

II. pol.

4. C

PO

12.15 – 13.00

II. pol.

4. A

ČT

10.00 – 10.45

 

 

b)     sport. třídy a sportovní skupiny – bazén Lochotín – Sokolovská ul.

 

Období

Třída

Den

Vyučovací hodina na bazénu

5. 9. – 13. 11. 2022

2. A

ÚT

11.30 – 12.15

5. 9. – 13. 11. 2022

5. A

ÚT

13.15 – 14.00

14. 11. 2022 –

29. 1. 2023

8. D, 9. C - hoši

ÚT

13.15 – 14.00

30. 1. – 9. 4. 2023

8. D, 9. C - dívky

ÚT

13.15 – 14.00

10. 4. – 25. 6. 2023

1. A

ÚT

11.30 – 12.15

 

 

 

ZÁPISY DO 1. TŘÍD - pro školní rok 2023/2024

Zápis do 1. tříd pro školní rok 2023/2024 se bude na 4. ZŠ konat:

v pondělí 3. 4. 20223 od 14.00 do 18.00 hod.

v úterý 4 4. 2023 od 14.00 do 18.00 hod.

ČASOVÝ ROZVRH VYUČOVÁNÍ

ČASOVÝ ROZVRH VYUČOVÁNÍ
HodinaČas
1.8.00 - 8.45
2.8.55 - 9.40
3.10.00 - 10.45
4.10.55 - 11.40
5.11.50 - 12.35
6.12.45 - 13.30
7.13.40 - 14.25
8.14.35 - 15.20
9.15.30 - 16.15
10.16.25 - 17.10

BRUSLAŘSKÝ KURZ - SPORTOVNÍ TŘÍDY - 2022 - 2023

Bruslařský kurz
ObdobíDenNa leděTřídy
15. 11. 2022 - 24. 1. 2023 úterý11.45 - 12.451. A, 2. A, 3. A
15. 11. 2022 - 24. 1. 2023 úterý 12.15 - 13.154. A, 5. A

PROVOZNÍ DOBA ŠKOLY
Provoz školy (škola otevřena pro žáky) 6.00 - 17.00 hod.
Vyučování (viz časový rozvrh vyučování) 8.00 - 16.15 hod.
Zájmové kroužky -doplňková činnost (viz přehled zájmových kroužků)od 13.00 hod.
Školní družina - ranní (příchod do 7.15 hod.) 6.00 -  9.00 hod.
Školní družina - odpolední11.40 - 17.00 hod.
Školní družina - kroužky (viz ŠD - zájmové kroužky)od 15.00 hod.
Výdej obědů (pro žáky)11.45 - 14.00 hod.
Výdej obědů (cizí strávníci)11.30 - 11. 45 hod.

 

POBYTOVÉ AKCE 2022 - 2023

PLÁNOVANÉ AKCE PRO ŽÁKY 2022 - 2023

Název akce

Místo

Termín

Určeno pro třídy

 

Seznamovací pobyt

Janovice

10. 10. – 14. 10. 2022

6. A, 6. B, 6. C

 

Seznamovací pobyt

Střelské Hoštice

17. 10. – 21. 10. 2022

1. C, 1. D

 

Sportovně jazykový kurz

Janovice

3. 10. – 7. 10. 2022

2. B, 3. B

 

Lyžařský kurz

Železná Ruda

připravujeme

1. A

 

Lyžařský kurz

Železná Ruda

2 x jednodenní akce - leden - únor 2023

2. A, 3. A

 

Lyžařský a snowboardový kurz

Želená Ruda

9. 1. - 13. 1. 2023

7. A, B, C, D

 

Sportovní soustředění

Střelské Hoštice

15. 5. – 19. 5. 2023

1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. D

 

Škola v přírodě

 

připravujeme

3. C

 

Výjezd do zahraničí - Anglie

 

připravujeme

 

 

Výjezd do zahraničí - Německo

 

připravujeme

 

 

 

 

KURZ DOPRAVNÍ VÝCHOVY - PRAKTICKÁ ČAST - 2022 - 2023

Datum

Den

Výuka

Třída

Odjezd od školy

Odjezd

z hřiště

 

Září 2022

7. 9. 2022

středa

11:00 – 12:30

4. A

10:30

12:45

14. 9. 2022

středa

11:00 – 12:30

4. A

10:30

12:45

21. 9. 2022

středa

11:00 – 12:30

4. B

10:30

12:45

 

Říjen 2022

3. 10. 2022

pondělí

8:00 – 9:30

4. B

7:45

9:45

10. 10. 202

pondělí

8:00 – 9:30

4. C

7:45

9:45

17. 10. 2022

pondělí

8:00 – 9:30

4. C

7:45

9:45

24. 10. 2022

pondělí

8:00 – 9:30

4. D

7:45

9:45

31. 10. 2022

pondělí

8:00 – 9:30

4. D

7:45

9:45

Květen 2023

4. 5. 2023

čtvrtek

8:00 – 9:30

5. A

7:45

9:45

11. 5. 2023

čtvrtek

8:00 – 9:30

5. A

7:45

9:45

18. 5. 2023

čtvrtek

8:00 – 9:30

5. B

7:45

9:45

25. 5. 2023

čtvrtek

8:00 – 9:30

5. B

7:45

9:45

Červen 2023

13. 6. 2022

úterý

9:30– 11:00

5. C

9:00

11:15

20. 6. 2022

úterý

9:30– 11:00

5. C

9:00

11:15

 

ROZPIS SPORTOVNÍ PŘÍPRAVY - 2022 - 2023

ROZPIS SPORTOVNÍ PŘÍPRAVY - ŠKOLNÍ ROK 2022 - 2023
 Období
Třída5. 9. - 13.11. 202214. 11. 2022 - 29. 1. 2023 30. 1. 2023 - 9. 4. 202310. 4. 2023 - 25. 6. 2023
1. A Pohybová přípravaKurz brusleníHerní činnosti s hokejkouPlaveký výcvik
Aerobic /Tanec
2. A Plavecký výcvikKurz bruslení Herní činnosti s hokejkouHry v přírodě
Aerobic /TanecHry v přírodě
3. A Úpolové sporty/sebeobranaKurz bruslení 2 hod.FlorbalAktivity Krašovská  - Parkour Light
Lehká atletikaKurz brusleníAktivity Krašovská - cvičení v šátcích
4. APohybové hryKurz brusleníHokejbalAktivity Krašovská - MUAY THAY
AerobicAktivity Krašovská
5. A Plavecký výcvikKurz brusleníHokejbalAktivity Krašovská - MUAY THAY
AerobicAktivity Krašovská
     
6. A Lehká atletikaAktivity Krašovská - MUAY THAYFlorbalMíčové hry
Lehká atletikaBasketbalPohybové hryAktivity Krašovská - Jumping
7. D FlorbalHokejbalStolní tenisFresbee
BodyformingMíčové hryStep aerobicLehká atletika
8. D FlorbalPlavecký výcvikAktivity Krašovská - BadmintonAktivity Krašovská - MUAY THAY
Aktivity Krašovská - sebeobranaBodyformingPlavecký výcvikLehká atletika
9. CFlorbalPlavecký výcvikAktivity Krašovská - BadmintonAktivity Krašovská - MUAY THAY
Lehká atletikaAktivity Krašovská - sebeobranaPlavecký výcvikBodyforming