CO NABÍZÍME

• Výuku anglického jazyka od 1. do 9. ročníku jako povinného předmětu pro všechny žáky.
  • Rozšířenou výuku anglického jazyka pro vybrané žáky od 1. ročníku.
  • Výuku druhého cizího jazyka od 7. ročníku, a to jazyka německého.
  • Výuku druhého cizího jazyka od 6. ročníku ve třídách s rozšířenou výukou jazyků.
  • Nadstandardní výuku cizích jazyků formou zájmových kroužků.
  • Výuku předmětu Informační a komunikační technologie od 4. do 7. ročníku jako povinného předmětu.
  • Navazující výuku volitelného předmětu Informační a digitální technologie.
  • Širokou nabídku volitelných předmětů pro žáky 6. až 9. ročníku podle zvoleného druhu zaměření.
  • Výuku předmětů Fyzika, Chemie, Zeměpis a Přírodopis aj. na II. stupni v specializovaných odborných učebnách.
  • Podporu technického vzdělávání žáků.
  • Širší zařazování kooperativních metod výuky a projektového vyučování.
  • Třídní, ročníkové i celoškolní projektové dny.
  • Využití moderních technologií ve výuce.
  • Rozšířenou nabídku výletů, exkurzí, kulturních pořadů, besed a dalších akcí, které výuku vhodně doplňují.
  • Výuku nepovinného předmětu "Český jazyk pro cizince".
  • Výuku podle plánu pedagogické podpory  nebo  individuálního vzdělávacího plánu pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami a žáky nadané.
  • Rozšířenou výuku TV na I. i II. stupni, nadstandardní možnosti a zázemí pro rozvoj tělesné a sportovní zdatnosti žáků.
  • Plavecký výcvik ve 3. a 4. ročníku, ve třídách s rozšířenou výukou TV od 1. ročníku.
  • Cyklisticko – dopravní kurz ve 3. až 5. třídách.
  • Bruslařský kurz.
  • Kurzy in line bruslení.
  • Pravidelně pořádané pobytové akce – školy  v přírodě, sportovní soustředění, umělecké dílny, jazykové kurzy, lyžařské kurzy, výjezdy do zahraničí apod.
  • Školní družinu od 6.00 hod. do 17.00 hod.
  • Školní klub.
  • Výběr ze dvou jídel v školní jídelně.
  • Zapojení do projektů podporující zdravý životní styl - Ovoce do škol, Mléko do škol
  • Pestrou nabídku zájmových kroužků v rámci školní družiny nebo doplňkové činnosti školy.
  • Sportovní vyžití a zapojení do řady sportovních soutěží organizovaných školou, spolupracujícími sportovními kluby nebo AŠSK.

Datum: 20. září
Rok: 2020