JAZYKOVÝ KURZ

Ve dnech 19.4. – 23.4.2010 uskutečnila naše škola ve spolupráci se 33.ZŠ v Plzni jazykový kurz na Šumavě. Šlo o další projekt uskutečněný s partnerskou školou, který byl určen pro děti ze 4.-7.tříd, s cílem rozvíjet jazykové dovednosti žáků a poznávání života v anglicky mluvících zemích. Zábavnou formou si děti rozšířily slovní zásobu různých témat vztahujících se k životu lidí. Nejlépe byly opět hodnoceny dopolední chvilky s písničkami a hrami, ale i pohybové aktivity v přírodě, kde jsme se hodně nasmáli. Přitom se odbouraly bariéry mezi dětmi rozdílného věku i rozdílných škol. Jazykový pobyt se vydařil a dětmi i vyučujícími obou škol byl hodnocen velice kladně. K celkové spokojenosti určitě přispěl celodenní výlet po Šumavě, ale i pěkné ubytování a chutná strava v hotelu Belveder.

Mgr. J. Smiková, ved. pobytu

Pracovní zaujetí žáků na jazykovém kurzu.

Škola online Office 365 Microsoft Teams Školní email iStravné Aktivní škola