II. STUPEŇ - PŘÍTOMNOST ŽÁKŮ II. STUPNĚ VE ŠKOLE OD 8. 6. 2020

Informujeme zákonné zástupce a žáky:

1. Od 8. 6. 2020 bude žákům 2. stupně umožněna přítomnost ve škole.

2. Přítomnost bude umožněna zejména za účelem:

• vyzvednutí školních potřeb nebo jiných osobních věcí žáků, které z důvodu zákazu osobní přítomnosti žáků zůstaly ve škole
  • odevzdání učebnic, učebních pomůcek a školních potřeb
  • individuální konzultace s vyučujícími k objasnění učiva a zadání samostatných úkolů (po předchozí domluvě)
  • vydání vysvědčení za 2. pololetí školního roku 2019/2020

3. Aktivity budou organizovány pro každou skupinu  ve třech setkáních po dvou hodinách. Termíny  a čas jednotlivých setkání budou zveřejněny po přihlášení žáků na webu školy.

4. Aktivity budou organizovány v maximálně  15ti členných skupinách složených z  žáků stejné třídy.

5. Přihlášku k přítomnosti žáka (viz příloha č. 1) je nutné odevzdat nejpozději do 3. 6. 2020 do 10.00 hod.

6. Přihlášku lze podat emailem (naskenované) na adresu třídního učitele (zastupujícího třídního učitele - 6. A - Mgr. Dagmar Míková, 8. C - Mgr. Matouš Hrdlička), vhozením do schránky školy na budově, osobním odevzdáním ve vrátnici.

7. Zákonný zástupce žáka, který bude do školy docházet, má povinnost seznámit se s čestným prohlášením o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (viz příloha č. 2) a podepsané jej odevzdat v den nástupu žáka do školy.

8. Žáci jsou povinni dodržovat bezpečnostní a hygienická pravidla (viz příloha č. 3), dle pokynů pedagoga používat roušku.

9. Stravování nebude pro žáky zajištěno.

Škola online Office 365 Microsoft Teams Školní email iStravné Aktivní škola